Eko – zbiórka dla Bogusia

Zapraszamy do udziału w kolejnej tegorocznej akcji charytatywnej. Tym razem jest to eko-zbiórka dla Bogusia. Dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację 4-letniego mieszkańca naszego powiatu.
W dniach 20 – 24 września na terenie szkoły są zbierane małe elektrośmieci: telefony, tablety, laptopy, magnetofony, suszarki do włosów, itp. Pojemnik na wymienione przedmioty, znajduje się w pobliżu głównego wejścia do szkoły. Po wejściu do budynku należy skierować się w lewą stronę. Kilka metrów dalej, również po lewej stronie, znajduje się kosz na małe elektrośmieci.
W ramach akcji można również oddać elektrośmieci wielkogabarytowe (lodówki, pralki, telewizory itp). W tym celu należy wypełnić elektronicznie formularz zgłoszeniowy (link do formularza: https://forms.gle/pEhdpuVQNNhTHzmB9) lub skontaktować się za pośrednictwem dziennika Librus z koordynatorami akcji na terenie szkoły (Agnieszką Gimbut w klasach I – III, Sylwią Ręgowską w klasach IV – VIII). Duże elektrośmieci zostaną odebrane ze wskazanych przez Państwo adresów z całego powiatu grodziskiego w dniach 25 września i 2 października.