Godzina z bajką klasy 3a w bibliotece publicznej w Grodzisku Mazowieckim

W dniu 12 października 2021r. klasa 3a miała okazję uczestniczyć w zajęciach „Godzina z bajką” organizowanych przez bibliotekę publiczną w Grodzisku Mazowieckim. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób korzystać ze zbiorów biblioteki, mieli okazję zobaczyć ciekawe egzemplarze książek dla dzieci np. największą i najmniejsza książkę, książki przestrzenne, trójwymiarowe oraz kilkumetrowe. Głównym punktem spotkania natomiast było wysłuchanie utworu pt. „Pracownia Aurory” autorstwa Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel i wykonanie ilustracji do treści lektury. Na pożegnanie otrzymaliśmy zakładki do książek i książeczkę złożoną z prac naszych uczniów. Dzieci wróciły zadowolone i pełne zapału do czytania książek.