Iskierki emocji

Klasy I a i III a wzięły udział w wiosennej edycji akcji pod nazwą Kartki z iskierkami emocji w ramach Międzynarodowego Projektu edukacyjnego EMOCJA. Dzieci z klasy Ia wykonały barwne kartki świąteczne dla swoich koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej nr 218 im. M. Kajki w Warszawie. Natomiast uczniowie klasy IIIa przygotowali kolorowe kartki wielkanocne dla dzieci ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 5 STO w Krakowie. Wykonanie świątecznych kart, a następnie układanie listu do nowych koleżanek i kolegów wyzwoliło wśród naszych uczniów dużo kreatywności oraz wywołało wiele pozytywnych emocji! Mnóstwo radości sprawiło dzieciom również oglądanie wielkanocnych kartek, a także czytanie listów otrzymanych tuż przed Świętami Wielkanocnymi od naszych nowych „iskierkowych” znajomych.