Konkurs Ekoludek

W kwietniu br. w naszej szkole odbył się konkurs plastyczno – ekologiczny „Ekoludek” , w którym udział mogli wziąć wszyscy chętni uczniowie z klas 1-3.
Celem konkursu było zachęcenie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska, umiejętności ponownego wykorzystania odpadów, a przede wszystkim odpowiedniej ich segregacji co jest bardzo ważnym aspektem w obecnych czasach. Uczniowie wykonali pomysłowe i ciekawe prace, wykorzystując poznane techniki plastyczne.

Jury wyłoniło zwycięzców:

I miejsce Zofia Zawadzka (klasa 1c)
II miejsce – Gabriela Dudkiewicz klasa IIb
III miejsce – Weronika Połeć klasa IIIb

Wyróżnienia: Jakub Marczewski klasa Ic, Maria Mgłosiek klasa IIIa, Krystian Wojciechowski klasa IIIc.

Dzieci wykazały się pomysłowością w doborze materiału oraz wykonaniu finalnym prac. Dziękujemy również rodzicom za zaangażowanie, pomoc, motywację dzieci w wykonaniu prac konkursowych. Dla wszystkich uczestników konkursu są przygotowane dyplomy oraz nagrody dla zwycięzców.