Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”

W grudniu 2020 r. w naszej szkole został ogłoszony KONKURS PLASTYCZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ. Wzięło w nim udział wielu uczniów klas I – III. Dzieci wykonały piękne i bardzo pomysłowe prace. Były wśród nich m.in.: stroiki, szklane kule, świąteczne skrzaty i różnorodne ozdoby choinkowe (bombki, gwiazdki, bałwanki, śnieżynki, choineczki, a nawet pierniczkowe ludziki). Przed 7 – osobową komisją konkursową stanęło trudne zadanie wyboru najpiękniejszych prac. Po zsumowaniu punktów, przyznanych wybranym ozdobom przez wszystkich członków jury, stało się jasne, które dzieci zostały laureatami konkursu.

I miejsce: Emilia Mirż kl. 2c
II miejsce: Iza Filipkowska kl. 2c, Alicja Mirż kl. 1a, Kinga Kaźmierczak kl. 3c
III miejsce: Hanna Śliwińska kl. 3c, Krystian Wojciechowski kl. 3c
Wyróżnienia: Liliana Ostaszewska kl. 2c, Zuzanna Chondzyńska kl. 2b, Iga Okurowska kl. 3c, Milena Okurowska kl. 1a, Gabriela Kamińska kl. 2b

Po powrocie do szkoły wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie, otrzymają pamiątkowe dyplomy,
a autorzy wyróżnionych prac, również nagrody.
Gratulujemy laureatom, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w świątecznym konkursie! (tekst: Agnieszka Gimbut)