Podsumowanie akcji „Paczuszka dla Maluszka”

W tym roku w ramach akcji „Paczuszka dla Maluszka” wspieraliśmy podopiecznych Domu dla Matek z Dziećmi w Brwinowie.

29 grudnia 2023 wszystkie dary zostały policzone i przekazane potrzebującym. Dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom za serca otwarte na potrzeby najuboższych i  zaangażowanie w zbiórkę. Wasze dary już pomagają i powodują uśmiech na twarzach dzieci i ich mam.

W Waszym imieniu, dostarczyliśmy:

67 szczotek do zębów,61 opakowań mokrych chusteczek,56 żeli do kąpieli i szamponów, 43 past do zębów, 25 mydeł w kostce, 27 opakowań słodyczy, 11 opakowań płatków zbożowych, 10 mydeł w płynie, 14 opakowań kaszy, 20 opakowań makaronów, 9 opakowań ryżu, 13 musów owocowych, 8 płynów do naczyń, 7 kremów, 6 opakowań herbat, 6 sztuk żywności w puszkach, 6 zabawek oraz inne artykuły chemiczne i produkty spożywcze.

Dobrze jest pomagać!

Marta Florkiewicz-Kowalczyk