Podsumowanie Szkolnego Konkursu „Wydaję własną książkę”

W  celu rozwijania kultury czytelniczej i wyobraźni naszych uczniów biblioteka zorganizowała  szkolny konkurs „Wydaję własną książkę”, który został ogłoszony 28 października 2020 r. i  trwał do końca lutego  2021 r.  Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV,  V, VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej nr 4 w Grodzisku Mazowieckim. Polegał na tym, żeby wykonać komiks o tematyce  dowolnej.
Po  sprawdzeniu  prac konkursowych, jury w składzie:   Katarzyna Romańska, Grażyna Brożek i  Justyna Żelewska wybrało  następujących laureatów:

I miejsce – Aleksandra Witaszek z klasy VII b,

II miejsce – Gabriela Jaworska z klasy VI a,

II miejsce – Szymon Szewczak – Kuciński z klasy IV c,

 Wyróżnienie – Natalia Syperek z klasy IV c.

                          SERDECZNIE GRATULUJEMY LAUREATOM !                                                                  Grażyna Brożek i Katarzyna Romańska