Pożegnanie klas VIII na sportowo

Dyrekcja szkoły wraz z gronem pedagogicznym postanowili tegorocznych ósmoklasistów pożegnać wspólną zabawą w postaci meczu piłki koszykowej. Nauczyciele wystawili dwa zespoły:

1. Kapitan: Sylwia Ręgowska oraz zawodnicy – Karolina Szwarocka,
Dominika Walczak-Paschke, Marta Cichowlas, Monika Pytlarczyk.

2. Kapitan: Andrzej Faliszewski oraz zawodnicy – ks. Piotr Ambroziak, Paweł Deluga, Mateusz Kowalczyk, Adam Paschke.


Ich przeciwnikami byli uczniowie klas VIII a i b ubrani w koszulki promujące naszą gminę. Oba mecze trwały po 20 minut i oba udało się nauczycielom wygrać choć trzeba przyznać, że po zażartej i wyrównanej walce. Sędzią a także trenerem drużyny nr 1 była Pani Aleksandra Kapuściak.
Obecne były również obie panie dyrektor: Beata Bogucka i Joanna Kozdrak, które jako jedyne kibicowały obu drużynom. Panie przygotowały również słodkie upominki. Niezależnie od wyniku zarówno grono pedagogiczne jak i uczniowie wyszli z sali gimnastycznej pełni emocji i uśmiechów.