Razem na święta

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie

Zapraszamy do włączenia się w inicjatywę koordynowaną przez Samorząd Uczniowski „Razem na Święta”
Celem akcji jest budowanie wspólnoty i więzi międzypokoleniowej. Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii proponujemy przyjąć następującą formę:

• prosimy, aby klasy 1-3 włączyły się w akcję poprzez wykonanie kartki świątecznej (bez życzeń), którą przekażemy w imieniu szkoły mieszkańcom Domu Opieki Społecznej w Grodzisku Mazowieckim oraz przedstawicielom instytucji kultury.
  • klasy 4-8 zachęcamy do wykonania ozdoby choinkowej lub pierniczka świątecznego (ładnie zapakowane).
    Kartki i ozdoby choinkowe bardzo prosimy o przynoszenie do szkoły i wkładanie do pudełka znajdującego się na portierni do 17 grudnia.
    Do kartki lub ozdoby choinkowej na oddzielnej kartce należy dołączyć dane dziecka (imię, nazwisko, klasa).
    Zachęcamy do włączenia się w akcję, a aktywny udział w niej będzie świadczył o zwykłym geście życzliwości z naszej strony skierowanym do drugiej osoby.

Katarzyna Romańska