Serce na dłoni

14 luty kojarzy nam się z Walentynkami. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem) do osób, które darzymy sympatią i uczuciem. Dzień 14 lutego stał się, więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami.
Nasza szkoła włączyła się w obchody tego dnia poprzez akcję „Serce na dłoni”, która polegała na uszyciu serc z kawałków materiałów i wręczeniu ich wspólnocie Chleb Życia do domu dla matek z dziećmi w Brwinowie. Uczniowie naszej szkoły przygotowali śliczne serca pod okiem rodziców, dodatkowo zostały one ozdobione życiowymi sentencjami, które dają nadzieję na lesze jutro.
Szczególnie Wam, Drodzy Rodzice należą się podziękowania za zaangażowanie się w akcję i niesienie dobra i szczęścia innym oraz pokazywanie właściwych wzorców dzieciom.