Jak obchodzę Święto Niepodległości?

Zadaniem uczniów było wykonanie zdjęcia w jaki sposób obchodzą Święto Odzyskania Niepodległości.
W tym celu podzielono zespoły klasowe wg poziomu klas:
IV -V zdjęcia z flagą lub zdjęcie wywieszania flagi
VI – biało – czerwony ubiór
VII – deser biało- czerwony
VIII – kotylion biało-czerwony
Zdjęcia poniżej ukazują zaangażowanie naszych uczniów w projekt.

W ramach projektu, dla upamiętnienia rocznicy w tym wyjątkowym roku klasa 6a przygotowała także krótką prezentację o historii języka polskiego, którą przesłaliśmy do wychowawców, aby udostępnili ją swoim uczniom i omówili krótko podczas godzin wychowawczych. Może to jedyny bezpieczny sposób świętowania w tym roku, ale warto było. Projekt „Jak świętuję Niepodległość?” był pomysłem pani Małgorzaty Młotkowskiej, współorganizującej to wydarzenie na łonie szkoły.