Szlachetna paczka

Zapraszamy do udziału w tegorocznej odsłonie ogólnopolskiej akcji charytatywnej pod nazwą SZLACHETNA PACZKA. Chcemy pomóc potrzebującym rodzinom z Grodziska Mazowieckiego i jego okolic.

W związku z tym potrzebujemy:

• artykułów spożywczych o długim terminie przydatności do spożycia: kawy, herbaty, ryżu, kaszy, makaronu, mąki, cukru, oleju, dżemów, konserw mięsnych i rybnych, owoców i warzyw w puszkach, przecierów dla dzieci, soczków itp.,
  • środków czystości i artykułów higienicznych: proszków do prania, płynów do płukania, płynów czyszczących, płynów do mycia naczyń, mydeł, żeli pod prysznic, szczoteczek i past do zębów itp.,
  • artykułów szkolnych: kredek, mazaków, bloków z białymi i kolorowymi kartkami, plasteliny, farb itp.,
  • zabawek (nowych lub używanych, ale w idealnym stanie).

Zbiórka wymienionych wyżej artykułów trwa w szkole do 10 grudnia. Dary można przynosić do szkolnej świetlicy(do p. Beaty Ubych – Bień) lub do sali 105 (do p. Agnieszki Gimbut). Prosimy, aby do przekazywanych artykułów dołączona była karteczka z imieniem i nazwiskiem ofiarodawcy. 11 grudnia przygotowane paczki zostaną dostarczone potrzebującym rodzinom.

Gorąco zachęcamy do przyłączenia się do zbiórki.