Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży

Drodzy uczniowie,
Chciałam Was poinformować, że istnieje telefon zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111 pod który możecie zadzwonić bezpłatnie czyli za darmo, z każdego miejsca w Polsce i Europie. Można to zrobić codziennie, przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę czyli o każdej porze dnia i nocy. To połączenie nie jest dostępne na bilingach, więc jeśli nie będziecie chcieli nikt się nie dowie o tym, że tam dzwoniliście. Można tam zadzwonić anonimowo czyli nie musicie podawać Waszego imienia ani nazwiska.
Pracują tam specjaliści, którzy z Wami porozmawiają, wysłuchają Was i wesprą w trudnych chwilach, postarają się Wam pomóc rozwiązać Wasze problemy.

Jednocześnie przypominam, że ja Agnieszka Morawska czyli Wasz psycholog szkolny oraz Pani Marta Szymczyk – pedagog jesteśmy również po to aby Wam POMAGAĆ. Jeśli macie jakiś problem, z czymś sobie nie radzicie, nie macie z kim porozmawiać, czujecie się źle to możecie do nas napisać przez dziennik librus. Możemy też do Was zadzwonić, jeśli podacie nam swój nr telefonu. Możemy spotkać się w szkole w umówionym terminie. Możemy również umówić się na spotkanie online przez platformę google meet czyli tak jak bierzecie udział w lekcjach.

Nie wstydźcie się, nie obawiajcie korzystać z pomocy. Wszystkie Wasze problemy są dla nas ważne.

Pozdrawiam Was serdecznie
Agnieszka Morawska