WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „CZAS NA ZDROWIE”

31 marca tego roku upłynął termin składania prac w plastycznym konkursie pod hasłem „ Czas na zdrowie”, który był adresowany do uczniów szkół podstawowych w naszej gminie. Jego głównym cel to propagowanie wiedzy na temat zdrowego stylu życia. W ubiegłym tygodniu jury wyłoniło zwycięzców i wyróżnionych .
A oto ich lista:

Kategoria wiekowa klasy I-III
1.Wiktoria Szymańska kl. 1 Szkoła Podstawowa w Izdebnie Kościelnym
2.Krystian Wojciechowski kl.3c Szkoła Podstawowa nr 4
3.Martyna Oracka kl.1 Szkoła Podstawowa w Izdebnie Kościelnym
Wyróżnienia: Pola Barańska kl.1a SP1, Iza Filipkowska kl.2c SP4,Katarzyna Garwoła kl.2c SP4,Lena Pytlarczyk kl.2c SP4,Katarzyna Wojciechowska kl.3c SP1, Barbara Wójcik kl.2c SP4,Kamila Zenoberg kl.2c SP4.

Kategoria wiekowa klasy IV-VIII

1.Oliwia Szwarczewska kl.6a Szkoła Podstawowa nr 4
2.Piotr Culal kl.7b Szkoła Podstawowa nr 1
3.Natalia Syperek kl. 4c Szkoła Podstawowa nr 4
Wyróżnienia: Szymon Dębowski kl.4b SP1, Jakub Kowalski kl.4a SP1,Gabriela Nieszporek kl.6a SP4, Michał Sobczak kl.7d SP4,Szymon Szewczak-Kuciński kl.4c SP4, Milena Szmidt kl.6c SP4,Zuzanna Ziomek kl.4a SP1

Wszystkim bardzo dziękujemy za udział. Gratulujemy osiągniętych sukcesów. Nagrody i wyróżnienia będziemy wręczać po 25 maja. Uczniom spoza naszej placówki dostarczymy je bezpośrednio do szkół. Jeszcze raz wielkie gratulacje!
Szkolny Zespół Promocji Zdrowia