WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO „JEŻE”

W II semestrze roku szkolnego 2020/2021 odbył się KONKURS PLASTYCZNY „JEŻE”, który skierowany był do uczniów klas 1–3 naszej szkoły. Jego głównym celem było podwyższenie świadomości ekologicznej dzieci na temat różnorodności biologicznej w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem potrzeby ochrony siedlisk jeży, a także postępowanie w przypadku napotkania jeży w różnych porach roku oraz form zakresu ochrony czynnej jeży. Dzieci wykonały piękne i bardzo pomysłowe prace. W ubiegłym tygodniu jury wyłoniło zwycięzców. A oto ich lista:

Kategoria klas pierwszych:
I miejsce: Julia Omiecińska 1a
II miejsce: Nadia Siurdyna 1a
III miejsce: Kinga Dołężka 1b, Arina Stepanova 1b


Kategoria klas drugich:
I miejsce: Wiktoria Dec 2b, Liliana Ostaszewska 2c
II miejsce: Lena Gajewska 2c, Iza Filipkowska 2c
III miejsce: Anna Szeliga 2a, Emilia Mirż 2c


Kategoria klas trzecich:
I miejsce: Krystian Wojciechowski 3c, Hanna Śliwińska 3c
II miejsce: Kinga Kaźmierczak 3c, Maja Siemiątkowska 3c
III miejsce: Małgorzata Jaworska 3c, Liliana Wasik 3a

Otrzymane prace były oryginalne i ciekawe, prezentowały bardzo wysoki poziom wyobraźni plastycznej. Dzieci, które wzięły udział w konkursie otrzymają pamiątkowe dyplomy, a autorzy wyróżnionych prac również nagrody. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie. Laureatom serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów! Zdjęcia wyróżnionych prac zamieszczamy poniżej.
Organizatorzy konkursu