Zajęcia integracyjno-sportowe w naszej szkole

Przedłużająca się epidemia koronowirusa i co za tym idzie nauka zdalna spowodowała ograniczenie kontaktów z rówieśnikami i rzadszą aktywność fizyczną u naszych dzieci. Zdając sobie z tego sprawę Pani Dyrektor zorganizowała dla uczniów klas 4-8 dzień zabaw sportowych na świeżym powietrzu. Nad reżimem sanitarnym osobiście czuwała Dyrekcja, o atrakcyjność zabaw zadbał nauczyciel wychowania fizycznego pan Adam Paschke, zaś o bezpieczeństwo uczniów liczny zespół nauczycielski. Do dyspozycji dzieci miały wszystkie boiska na świeżym powietrzu. Dziewczynki grały w: ringo, piłkę siatkową, skakały na skakankach i przeskakiwały przez linę. Chłopcy grali w piłkę nożną podzieleni na kilka zespołów. Czas umilała muzyka dance. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrodę. Wszystkie dzieci wychodziły ze szkoły z uśmiechami na twarzy 🙂