Zakończenie roku szkolnego klas 8

„Wyciągnij dłonie i chwyć marzenia”- te słowa towarzyszyły tegorocznemu pożegnaniu klas 8. Uroczystość, która musiała odbywać się w reżimie sanitarnym, rozpoczęła się o godzinie 8:30 wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu szkoły. Ustępujący poczet sztandarowy przekazał swoje obowiązki nowo wybranym do tej zaszczytnej funkcji: Franciszkowi Adamskiemu, Annie Figacz i Julii Zawadzkiej. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Beata Bogucka. W swoim przemówieniu przypomniała najważniejsze wydarzenia trudnego zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli roku szkolnego 2020/21.
Nagrodzono uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki oraz tych, którzy wykazywali się innymi dokonaniami, jak na przykład aktywna praca w samorządzie uczniowskim czy zaangażowanie w wolontariat.
Zaproszeni goście: Dyrektor Biura Oświaty – Pani Ewa Burzyk, Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miasta – Pani Aleksandra Kapuściak, Przewodniczący Rady Rodziców – Pan Dariusz Paczóski oraz Ksiądz Dziekan Janusz Starosta skierowali do zebranych piękne słowa oraz życzenia udanych wakacji. Absolwentów pożegnała przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Adrianna Ziętek z kl. 7a.
Przedstawiciele Ósmoklasistów skierowali podziękowania dla swoich Wychowawczyń: obecnych i tych, z którymi rozpoczynali swoją szkolną przygodę oraz pozostałych nauczycieli.

Pozostaje nam już tylko życzyć Drodzy Absolwenci spełnienia wszystkich Waszych marzeń.