Akcja „Szkoły Pełne Talentów”-Dziękujemy!

W listopadzie 2022 zakończyła się ogólnopolska kampania „Szkoły Pełne Talentów” zorganizowana przez sieć sklepów LIDL Polska. O dużym zainteresowaniu tym projektem świadczy ilość polskich szkół, które zarejestrowały się i aktywnie brały udział w projekcje-ponad 10 600 placówek!
Wśród nich znalazła się również nasza szkoła. Bardzo dziękujemy Wszystkim Rodzicom i Uczniom za wsparcie i przekazanie” Talenciaków” w ilości 2375 kuponów.
Miło nam poinformować, że do szkoły dotarły już nagrody, które będą wykorzystywane na zajęciach szkolnych i uatrakcyjnią naukę naszych uczniów.
Nasza szkoła zamówiła: tablice magnetyczne na zajęcia biologii (układu pokarmowego i krwionośnego), hałasomierze (dla klas 1-3), które w ciekawy sposób pokażą dzieciom aktualny poziom hałasu w otoczeniu, zestawy tangramów pomagających w nauce geometrii i rozwijających kreatywne tworzenie nowych kształtów/figur oraz pakiety gier planszowych dla najmłodszych oraz starszych uczniów.
Wszystkie wspomniane pomoce dydaktyczne na pewno urozmaicą zajęcia szkolne,
a sama akcja po raz kolejny pokazała , że zawsze możemy liczyć na Państwa wsparcie, za co jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY !