Bal jak z bajki

14 stycznia (sobota), godz. 15:00-17:30

Wszystkie dzieci zapraszamy do bajkowej krainy, w której choć na jeden dzień można zamienić się w bohaterów swoich ukochanych opowieści. W tę jedną sobotę możecie stać się piratem, Kubusiem Puchatkiem czy księżniczką!

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki i Biuro Oświaty w Grodzisku Mazowieckim zapraszają na Bal jak z bajki!

Hala Widowiskowo-Sportowa CAiIS, ul. Sportowa 29, Grodzisk Mazowiecki

W programie:

• fotościanka z przebraniami i rekwizytami,
  • bajkowe krainy zorganizowane przez uczniów i nauczycieli gminnych szkół podstawowych i przedszkoli,
  • tańce i zabawy przy muzyce.

Na wielki finał zaplanowaliśmy magiczny pokaz Bubble Show w wykonaniu Arkadiusza Gwizdały – zwycięzcy nagrody publiczności programu Mam Talent.

Wstęp na spotkanie jest wolny! Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z rodzicami w bajkowych przebraniach!

Współorganizatorzy wydarzenia: OSiR w Grodzisku Mazowieckim oraz Ośrodek Kultury w Grodzisku Mazowieckim.