FESTIWAL NAUKI I PASJI W GRODZISKIEJ MEDIATECE

Początek nowego roku szkolnego w naszym mieście rozpoczął się bardzo naukowo. W dniach 2-3 września 2022r. odbywał się wspomniany Festiwal ukazujący podróżnicze  pasje i olbrzymią wiedzę  zaproszonych gości.
Pierwszy dzień tej imprezy edukacyjnej był skierowany do uczniów grodziskich szkół. Również liczna grupa z naszej szkoły (klasy 4c, 5b oraz 6c) uczestniczyła w prelekcji dr Tomasza Wawrzyniaka z Polskiej Akademii Nauk, pod tytułem: „Z wizytą na stacji polarnej”.
Była to bardzo ciekawa lekcja  ukazująca świat przyrody i geografii, w oparciu o własne doświadczenia podróżnicze prelegenta.
Być może pewnego dnia, któryś z naszych uczniów pójdzie w ślady wielkich miłośników odkrywania nieznanych lądów i miejsc?