Kampania dla zdrowia #ŻYJDOBRZE

20 maja bieżącego roku, Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Warszawie, zainaugurowała nową kampanię prozdrowotną #ŻYJDOBRZE. Jej celem jest promowanie zdrowego stylu życia wśród wszystkich Polaków bez względu na wiek czy płeć. Hasłami przewodnimi są: dbanie o siebie, odbudowa zdrowia po pandemii COVID-19.
Pandemia bardzo negatywnie wpłynęła nie tylko na nasze zdrowie fizyczne, ale również psychiczne. Dlatego kampania ta w swym założeniu , uwzględnia te dwa aspekty szeroko rozumianego pojęcia zdrowia. Została podzielona na 5 tematycznych tygodni: aktywności fizycznej, higieny, zdrowego żywienia, zdrowia psychicznego i profilaktyki. Kampania potrwa do 24 czerwca.
Zachęcamy do włączenia się do tej kampanii. Inspiracje będzie można znaleźć na profilu Facebook PSSE w Grodzisku Mazowieckim, gdzie będą zamieszczane posty o tematyce z danego tygodnia.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100057276916518