Koduj z Gigantami

Celem „Koduj z Gigantami” jest popularyzacja nauki programowania wśród uczniów szkół podstawowych i średnich, a honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Minister Edukacji i Nauki, Ośrodek Rozwoju Edukacji oraz Pan Grzegorz Benedykciński, Burmistrz Miasta i Gminy Grodzisk Mazowiecki.

Dla Uczniów z Grodziska Mazowieckiego i sąsiednich miejscowości przygotowaliśmy ciekawe projekty, których motywem przewodnim będzie sztuczna inteligencja:

klasy 1-3: programowanie w Scratch oraz Minecraft Education,
klasy 4-6: programowanie w Scratch, w Minecraft Education oraz tworzenie aplikacji na smartfona,
klasy 7-8: wstęp do programowania w C++, C# i Python,
szkoła średnia: wstęp do programowania w C++, C# i Python.
Warsztaty odbędą się w Grodzisku Mazowieckim, w naszej placówce przy ul. Sienkiewicza 52.
Termin warsztatów to trzy pierwsze weekendy września: 2-3 IX, 9-10 IX oraz 16-17 IX.

Zapisu mogą dokonać zainteresowani wydarzeniem Rodzice poprzez formularz na stronie: www.kodujzgigantami.pl Liczba miejsc jest ograniczona.