Turniej Wiedzy o Zdrowiu i Ekologii

W dniu dzisiejszym klasy 1-3 uczestniczyły w Turniej Wiedzy o Zdrowiu i Ekologii, w ramach Dnia Zdrowia i Dnia Ziemi – dni, które są obchodzone w kwietniu. W rozgrywkach wzięły udział trzy grupy: A,B i C. Składały się one z przedstawicieli klas pierwszych, drugich, trzecich oraz oddziału przygotowawczego dla dzieci z Ukrainy. Uczestnicy rozwiązywali różne zadania, za które otrzymywali zielone koniczynki. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Na koniec każda z grup otrzymała nagrody w postaci latawców, piłek, skakanek, a także małych zestawów do baniek mydlanych. Spotkanie było okazją do przypomnienia najważniejszych zasad zdrowego stylu życia oraz zagadnień ekologicznych. Turniej przygotowały oraz przeprowadziły wychowawczynie klasy 3b i 3c, wraz ze swoimi uczniami.