Uroczyste otwarcie Hali Widowiskowo – Sportowej

Po wakacyjnej przerwie, w naszym mieście nadal odbywają się ciekawe imprezy, w ramach zaplanowanego kalendarza, z okazji 500-lecia Grodziska Mazowieckiego.
10 września 2022 roku zapisze się w historii naszego miasta, jako dzień, kiedy swoje podwoje dla mieszkańców i gości otworzyła nowoczesna Hala Widowiskowo-Sportowa, z obserwatorium astronomicznym. Oficjalne otwarcie tego wspaniałego obiektu było połączone z wręczeniem nagród zasłużonym mieszkańcom Grodziska Mazowieckiego, których działalność w różnych dziedzinach, przyczyniła się do rozwoju naszej „małej ojczyzny”. Miło nam poinformować, że wśród wyróżnionych znaleźli się nauczyciele naszej szkoły. Była Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4, Pani Elżbieta Stępień, otrzymała Brązowy Krzyż Zasługi – odznaczenie państwowe nadane przez Prezydenta RP, Andrzeja Dudę, za wybitne osiągnięcia w rozwoju lokalnej Oświaty. Nauczyciel wychowania fizycznego, Pan Andrzej Faliszewski otrzymał „Złotą Bogorię”, nagrodę przyznaną przez Burmistrza Miasta i Gminy Grodzisk Mazowiecki, za zasługi na niwie lokalnego sportu. To wielka radość i duma dla całej, naszej szkolnej społeczności.
Nagrodzonym –Gratulujemy! Zaś Wszystkich zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z tego ważnego wydarzenia, zamieszczonej na stronie Centrum Kultury:
https://www.facebook.com/CENTRUM.KULTURY.GM/photos/pcb.5801310969888213/5801300389889271/
oraz na oficjalnej stronie Grodziska Mazowieckiego:
https://www.facebook.com/GrodziskMazowiecki/photos/pcb.5464618206936854/5464597923605549/
Mamy nadzieję, że już wkrótce, wspomniana Hala, stanie się tętniącym życiem ośrodkiem, kultury, sportu i nauki nie tylko na mapie Grodziska, ale i całego regionu.