Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 24 czerwca, po całorocznej pracy i nauce, przyszedł czas na uroczyste zakończenie bieżącego roku szkolnego. Tego dnia odbyły się trzy uroczystości szkolne dla poszczególnych grup wiekowych oraz dla klas ósmych, na których podsumowana została działalność szkoły i wyróżniono uczniów, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce oraz aktywnie włączyli się w działalność społeczną na rzecz naszej społeczności szkolnej
i lokalnego środowiska. Podziękowano także rodzicom uczniów , za ich zaangażowanie, wsparcie i pomoc w codziennej działalności naszej placówki
Na uroczystej akademii zakończenia roku szkolnego i ukończenia szkoły podstawowej przez uczniów klas ósmych, ustępujący poczet sztandarowy SP nr 4 w składzie: Franciszek Adamski (kl.8d), Julia Lipińska i Emilia Karasiewicz (kl.8c), przekazał sztandar i insygnia szkoły, młodszym kolegom z obecnych klas siódmych(nowy skład pocztu reprezentowali: Paweł Wojciechowski (kl.7a), Otylia Stawicka i Julia Suska (z kl.7c).
Po oficjalnych uroczystościach, klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami.
Po chwilach pełnych wzruszeń i podziękowań, przyszedł czas na letni wypoczynek.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji: