Wyjazd grupy uczniów klas ósmych do Teatru Buffo na spektakl anglojęzyczny

W poniedziałek 24 października grupa uczniów wraz z panią Ewą Banaszczyk wybrała się na anglojęzyczny spektakl pt. Christmas Carol do teatru Buffo w Warszawie. Kolejny raz mieliśmy zaszczyt odwiedzić ten teatr i ponownie nie zawiedliśmy się na przedstawionej sztuce.
Z pewnością spektakl ten przybliżył nam utwór Karola Dickensa, a samo przedstawienie dostarczyło pozytywnych wrażeń i rozbudowało zasób słownictwa z języka angielskiego. Aktorzy nie pozwalali publiczności na chwilę znudzenia, przedstawienie było niezwykle melodyjne, a postacie i ich gra budziły śmiech i mocno angażowały widzów. Podsumowując, uważam, że wyjazd nie tylko zachwycił uczniów walorami artystycznymi, ale także był znakomitą lekcją języka angielskiego w życiu codziennym.

Gabriela J.