Wyjazd na zieloną szkołę klasy 6b i 7a

Wyjazd do Mazurskich Chat w okolicy miejscowości Piecki, jaki odbyły klasy 7a i 6b w dniach 18-20 maja 2022 r., to doskonała okazja do integracji i zacieśnienia więzi w zespołach poprzez udział w grach, zabawach, sportach wodnych, wspinaczce w parku linowym, czy nocnych podchodach. Uczniowie mogli świetnie przećwiczyć także segregację odpadów i po trzech dniach nie mieli żadnych pytań, co wrzucamy, do jakiego worka. Emocji podczas tej trzydniowej zielonej szkoły było wiele. Najlepiej będziemy wspominać bezchmurne mazurskie niebo, niesamowitą atmosferę, wyśmienite jedzenie i czyste powietrze. Trzy dni upłynęły bardzo szybko, było dużo śmiechu i zabawy, pozostały miłe wspomnienia i cała masa zdjęć.
Już postanowiliśmy, następny wyjazd musi być co najmniej 4-dniowy.

Aneta Ruszkiewicz, Ewa Banaszczyk