Bal karnawałowy w klasach 1-3

Dnia 1 lutego 2024 r. uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich uczestniczyli w balu karnawałowym. Udekorowana w balony i serpentyny sala gimnastyczna wypełniła się księżniczkami, wróżkami, czarownicami, czarodziejami, policjantami, sportowcami, biedronkami, motylkami i innymi postaciami z bajek. Wszystkie dzieci wspaniale bawiły się w rytm muzyki, którą zapewnił wodzirej. Podczas balu odbywały się różnorodne zabawy taneczne, zabawy z chustą i piłeczkami, które przysporzyły wiele radości najmłodszym. W czasie balu odbyła się również sesja zdjęciowa, podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę wspaniałe przebrania. Dodatkową atrakcją była wata cukrowa. Na dzieci czekała również niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Szkolną Radę Rodziców. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i dostarczyła wielu emocji.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Mariola Socha