Wycieczka klasy 1a i 2c

Uczniowie klasy 1a i 2c uczestniczyli w wycieczce do Bolimowa, podczas której poznali historię garncarstwa oraz tajniki pracy z gliną. Każdy miał okazję własnoręcznie wykonać garnuszek, a także ozdobić wcześniej wypalone wazoniki, przygotowując wyjątkowy prezent Więcej

Teatr Katarynka w Grodzisku Mazowieckim

5 maja uczniowie klasy 5a już po raz drugi mieli okazję obejrzeć spektakl Teatru Katarynka w naszym Centrum Kultury. Podobnie jak ubiegłoroczne przedstawienie „W labiryncie emocji” i tym razem spektakl zachwycił barwnymi dekoracjami, strojami, muzyką i świetną Więcej

Klasa 5a w grodziskim planetarium

Po kolejnym wyjeździe do Warszawskiego teatru, wizyta w naszym Grodziskim Planetarium połączona z warsztatami okazała się strzałem w dziesiątkę.  Miejsce, ludzie, atmosfera, nauka poprzez zabawę, to wszystko sprawia, że już chce się tam wracać.  Miejsce magiczne, Więcej