Wycieczka klasy 1a i 2c
Uczniowie klasy 1a i 2c uczestniczyli w wycieczce do Bolimowa, podczas której poznali historię garncarstwa oraz tajniki pracy z gliną. Każdy miał okazję własnoręcznie wykonać garnuszek, a także ozdobić wcześniej wypalone wazoniki, przygotowując wyjątkowy prezent Więcej




















