5 maja uczniowie klasy 5a już po raz drugi mieli okazję obejrzeć spektakl Teatru Katarynka w naszym Centrum Kultury. Podobnie jak ubiegłoroczne przedstawienie „W labiryncie emocji” i tym razem spektakl zachwycił barwnymi dekoracjami, strojami, muzyką i świetną grą aktorską. Tegoroczne przedstawienie pt. „W mrocznym kieracie Elektrogula – tajemnica podziemnej akademii OZE” porusza bardzo aktualny temat uzależnienia od elektroniki i wpływu człowieka na kondycję naszej planety. Mimo, że temat bardzo poważny, to sposób w jaki został przedstawiony zainteresował i mam nadzieję trafił do młodego widza. Bo przecież prawdziwa energia pochodzi z wiedzy i harmonii z naturą.
wychowawca klasy 5a




















