Dzień Babci i Dziadka w klasie 1b

W piątek 20 stycznia 2023 roku uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią zaprosili dziadków, babcie, prababcie i pradziadków oraz gości z Klubu Seniora w Łąkach na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Miło nam było, że tak wielu dziadków nas odwiedziło i obejrzało występy dzieci, które przekazały w formie wierszowanej, że całe ich ciało kocha dziadków i babcie. Nie zabrakło piosenek i tańca. W związku z tym, że właśnie mamy karnawał zaprosiliśmy naszych seniorów do wspólnego walczyka. Dziadkowie spisali się również w czasie konkursu na odnalezienie swojego portretu wykonanego przez wnuczęta. Uczniowie obdarowali swoich bliskich upominkami oraz słodkimi kuleczkami przygotowanymi własnoręcznie. Nie zabrakło oklasków, słów uznania oraz łez wzruszenia.

W czasie uroczystości został wykorzystany sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

#LaboratoriaPrzyszłości#LaboratoriaPrzyszlosci#