Góra Grosza

Zapraszamy całą społeczność szkolną do udziału w XXII edycji ogólnopolskiej akcji charytatywnej Góra Grosza organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. W ramach tej akcji, co roku uczniowie oraz przedszkolaki w całej Polsce zbierają monety i usypują z nich wielką Górę Grosza. Zgromadzone w ten sposób pieniądze przekazywane są na rzecz dzieci, które nie wychowują się w swoich biologicznych rodzinach.
W tym roku szkolnym w naszej szkole zbieramy monety aż do końca kwietnia 2022 r. Potem wszystkie pieniądze zostaną spakowane i wysłane organizatorom akcji.
W ubiegłym roku szkolnym do akcji przyłączyło się ponad 3 000 szkół i przedszkoli z całej Polski. Razem zebrano prawie 1 300 000 zł.
Mamy nadzieję, że w tym roku również wspólnymi siłami uda się zebrać w naszej szkole mnóstwo monet i w ten sposób pomóc potrzebującym dzieciom.