Wyjazd klasy 7b do Teatru Buffo w Warszawie

To już kolejny nasz wyjazd do Warszawskiego Teatru. Tym razem był to teatr muzyczny Studio Buffo. Ze względu na bliskość stacji PKP wybraliśmy się tam pociągiem, co okazało się dla niektórych dodatkową atrakcją. Nigdy nie było to możliwe przy spektaklach w teatrze Rampa, który mieści się na Targówku. Spektakl Piotruś Pan, który obejrzeliśmy, z tekstami Jeremiego Przybory i muzyką Janusza Stokłosy był strzałem w dziesiątkę. Zachwyciły nas kolorowe stroje, bogate dekoracje, efekty specjalne i oczywiście gra aktorska, przecież wielu z nich to nasi rówieśnicy. Dzięki wspaniałej choreografii wyszliśmy z teatru z niesłychanie pozytywną energią. Jedynym minusem było to, że nie było przerwy (przedstawienie zaczęło się później, bo duża grupa szkolna spóźniła się blisko 15 minut). Przydałaby się aby rozprostować nogi, ale nie była konieczna.
Z pewnością można polecić to przedstawienie, warto ☺
uczniowie klasy 7b