Rekrutacja

12 marca 2021r. rozpoczyna się rekrutacja do grodziskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, a także do pierwszych klas szkół podstawowych.

Szczegółowe informacje, zainteresowani Rodzice, znajdą na stronie Biura Oświaty: grodzisk-oswiata.pl

Składanie wniosków o przyjęcie do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/22
Przed wypełnieniem wniosku w systemie NABO
Rodzic zapoznaje się z klauzulą informacyjną

Rodzic drukuje i podpisuje oświadczenie oraz zgodę i dołącza do koperty z dokumentami

Lista zakwalifikowanych z obwodu placówki

Potwierdzenie woli uczęszczania dziecka do przedszkola / oddziału przedszkolnego lub klasy I szkoły podstawowej w roku szkolnym 2021/2022

Przedszkole / Oddział przedszkolny

Szkoła podstawowa

Lista przyjętych i nieprzyjętych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Grodzisku Mazowieckim. Miejsca w klasach pierwszych A, B, C.

Lista uczniów przyjętych do klas pierwszych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Grodzisku Mazowieckim. Miejsca w klasach pierwszych A, B, C.

Lista zakwalifikowanych z obwodu placówki