Imię i nazwisko nauczyciela | Dzień tygodnia | Godzina dostępności | Sala |
---|---|---|---|
Beata Bogucka | środa | 7.45 – 8.45 | 205 |
Marta Szymczyk | piątek | 13.15 – 14.15 | pokój wicedyrektora |
Anna Adydan | środa | 15.05 – 15.35 | 204G |
Ewa Banaszczyk | poniedziałek | 14.15-15.15 | 101G |
Paweł Deluga | czwartek | 9.35-10.35 | pokój nauczycieli WF |
Iwona Dobiesz | wtorek | 13.25-14.25 | 206 |
Olga Duszak | środa | 7.45-8.45 | 205 |
Paulina Dywańska | piątek | 13.25 - 14.25 | 202 |
Maria Faliszewska | poniedziałek | 12.30-13.00 | 107 |
Andrzej Faliszewski | środa | 13.30-14.30 | pokój nauczycieli WF |
Marta Florkiewicz-Kowalczyk | wtorek | 13.30-14.30 | 107 |
Agnieszka Gimbut | wtorek | 12.40 -13.40 | 105 |
Renata Gowin | wtorek | 12.30-13.30 | 207 |
Aneta Gulik-Kończyk | środa | 15.10 -15.40 | 103G |
Grażyna Kaczorowska | środa | 12.40-13.40 | 2B |
Wojciech Kapuściak | poniedziałek | 7.45-8.45 | 202G |
Joanna Kapuściak-Komoszka | środa | 15.00-16.00 | 100 |
Mirosława Kępka | środa | 14.45-15.45 | 201 |
Bogumiła Krzywicka | wtorek | 7.30-8.30 | Pokój nauczycielski |
Jadwiga Kubik | wtorek co drugi tydzień | 13.30-14.30 | 104G |
Katarzyna Kulpan | poniedziałek | 14.20-15.20 | 204 |
Renata Łomińska | wtorek | 9.30-10.30 | biblioteka szkolna |
Renata Łoszewska | I i III poniedziałek miesiąca II i IV piątek miesiąca | 8.15-9.15 12.40-13.40 | sala ciszy sala ciszy |
Marta Mickiewicz | poniedziałek | 11.25-12.25 | 208 |
Małgorzata Młotkowska | czwartek | 12.40-13.40 | 2B |
Agnieszka Morawska | środa | 15.00 – 16.00 | pokój psychologa |
Karolina Niewolska | środa | 15.00-16.00 | 4 |
Marta Oźminkowska | wtorek | 7.45-8.45 | pokój nauczycieli WF |
Magdalena Piróg | poniedziałek | 13.30-14.00 | 205 |
Joanna Plamowska | piątek | 9.45-10.45 | 202 |
Monika Pytlarczyk | wtorek | 8.30-9.30 | sala ciszy |
Sylwia Śliwińska | środa | 14.20-15.20 | 203 |
Mirosława Roman | środa | 9.35-10.35 | sala ciszy |
Katarzyna Romańska | wtorek czwartek | 7.30-8.00 7.30 -8.00 | biblioteka |
Aneta Ruszkiewicz | wtorek | 13.45 -14.45 | 104 |
Agnieszka Sierocińska | środa | 12.30-13.30 | sala ciszy |
Barbara Skrzyńska | poniedziałek środa | 12.40-13.10 8.15-8.45 | 2B 2B |
Mariola Socha | środa | 12.40-13.40 | 208 |
Piotr Szmaus | poniedziałek | 8.45-9.45 | pokój nauczycieli WF |
Ks. Mateusz Szybiak | czwartek | 12.40-13.40 | pokój nauczycieli |
Ubych-Bień Beata | środa | 12.30-13.30 | biblioteka |
Justyna Wasiak | środa | 13.30-14.30 | 1b |
Justyna Żelewska | czwartek | 10.30-11.30 | świetlica |
Marta Żółkiewska | środa | 12.35-13.35 | 106 |
Renata Żukowska | czwartek | 14.15-15.15 | 105 |