II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNO – SPORTOWYM „EKOSPRINTER”

Uczniowie klas drugich wzięli udział w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE EKOLOGICZNO – SPORTOWYM „EKOSPRINTER” zorganizowanym przez SP nr 1 w Grodzisku Mazowieckim. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Ala Mirż (kl. 2a), Magda Sierocińska (kl. 2b), Bruno Misiło (kl. 2a) i Szymon Paćko (kl. 2c).

W pierwszej części spotkania dzieci musiały wykonać cztery zadania sprawnościowe. Były to: rzut do celu, przejście na szczudłach, slalom z puszką oraz przeprawa w pudełkach. W drugiej części konkursu uczniowie wykazywali się wiedzą z zakresu ekologii oraz wiadomościami dotyczącymi Grodziska Mazowieckiego. Zadaniem dzieci było rozwiązanie ekologicznej krzyżówki, posegregowanie śmieci, odkodowanie herbu Grodziska Mazowieckiego, ułożenie obrazka z puzzli i podanie nazwy jednego z wielu miejsc rekreacji w mieście. Nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z zadaniami i zdobyli w konkursie II miejsce. Gratulujemy!