Poznajcie laureatów konkursu „Popisz się talentem”

W tym roku szkolnym mamy kolejny powód do dumy. Dwoje naszych uczniów wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Popisz się talentem” i właśnie oni zostali laureatami tego konkursu. To Anna Łuczak z klasy 3b, która swoje pierwsze literackie prace pisała pod kierunkiem pani Mirosławy Roman oraz Michał Sobczak z klasy 8d, którego nauczycielem języka polskiego jest pani Aneta Ruszkiewicz.
Ich detektywistyczne opowiadania, zgłoszone w dwóch kategoriach wiekowych, zachwyciły jury konkursu w składzie: Małgorzata Jankowska (Nowa Era), Monika Hałucha (PS IBBY), Małgorzata Węgrzecka (Świerszczyk), Wojciech Widłak (pisarz), Rafał Witek (pisarz, przewodniczący jury). Spośród 1507 opowiadań wybrano 33 prace młodych autorów z całej Polski. Niezwykłą nagrodą jest debiut literacki w prawdziwej książce, która ukaże się już jesienią i będzie dostępna w całym kraju. Serdecznie gratulujemy naszym wybitnym uczniom, jesteśmy pełni uznania. Życzymy Wam dalszych sukcesów i dziękujemy za wywalczenie dla nas tytułu Szkoła Wspierająca Talenty.