Wakacyjny konkurs fotograficzny TO MNIE ZACHWYCA

Fundacja Przyjaciele Szkoły w Książenicach zaprasza przyszłorocznych uczniów klas V – VIII do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym pod nazwą „To mnie zachwyca”. Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie trzech kreatywnych fotografii przedstawiających obiekt, krajobraz, sytuację, które zachwyciły uczestników swoim pięknem, oryginalnością, ulotnością itp.

Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu jeden komplet zdjęć na adres mailowy szkoły do 4 września 2022 r. W tytule wiadomości prosimy wpisać: wakacyjny konkurs fotograficzny TO MNIE ZACHWYCA.
W konkursie przewidziane są nagrody.

Dodatkowo dwie najlepsze prace z każdej szkoły wezmą udział w konkursie międzyszkolnym o nagrodę główną.
Więcej informacji w regulaminie konkursu na stronie internetowej Fundacji Przyjaciele Szkoły w Książenicach: fundacja.ksiazenice.net.