XVII Międzyszkolny Festiwal Piosenki ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI

22 listopada 2023 roku odbył się XVII Międzyszkolny Festiwal Piosenki ,,Śpiewaj razem z nami”, którego organizatorem jest nasza szkoła. Dwudziestu uczestników z grodziskich i okolicznych placówek zaprezentowało swoje wokalne umiejętności na scenie Centrum Kultury. Poziom wykonawców był bardzo wysoki a repertuar niezwykle różnorodny.
Jury w składzie: Aleksandra Chacińska, Justyna Kawałko oraz Justyna Reczeniedi przyznało nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach. Na podium nie zabrakło również uczniów naszej szkoły.

I tak w kategorii solista I miejsce zdobyła Kaja Maliszewska z klasy 7a
wykonując przepięknie utwór „List do matki” z repertuaru Violetty Villas. W tej samej kategorii wyróżnienia zdobyli Maja Sobczak z klasy VIb za aktorskie wykonanie piosenki „Sukcesu bliska” ‘oraz Igor Pasturkiewicz z Vc za „Supermoce” Iga, Mroza i Vito Bambino, któremu udało się porwać do tańca całą salę.

W kategorii zespół III miejsce zajęły Aleksandra i Maja Kulpan z klasy IVb . Dziewczyny zaśpiewały piosenkę „Dzisiaj późno pójdę spać” zespołu Kwiat Jabłoni. Wszystkich wykonawców przygotowała Pani Renata Gowin. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!
W czasie obrad jury mieliśmy okazję podziwiać talenty wokalne naszych
absolwentów: Julii Zawadzkiej oraz Juliusza Ruszkiewicza, którzy z powodzeniem kontynuują swoją muzyczną przygodę. Dodatkową atrakcją był występ jednej z jurorek Efi – pani Justyny Kawałko.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i dobrą zabawę.

Do zobaczenia za rok !

Iwona Dobiesz