Dzień Pluszowego Misia

24 listopada w naszej szkole uczniowie klas I-III obchodzili DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA . W klasach odbywały się różne zabawy z udziałem misia, ciekawe prace plastyczne, zadania matematyczne i opowieści czytane uczniom. W tym dniu dzieci mogły przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole. Jednak największą atrakcją okazał się duży, prawdziwy miś który zaszczycił wszystkim swoją obecnością wraz z nieco mniejszym kolegą. Wszyscy byli pod wrażeniem i ci mniejsi, ale także więksi;), duży pluszak stworzył miłą atmosferę wśród dzieci, każdy mógł misia przytulic oraz przybić piątkę, a nawet dostać coś słodkiego. Czekamy na misia w przyszłym roku z okazji jego święta 😉

Monika Pytlarczyk, Karolina Niewolska, Mirosława Roman