Nasza Szkoła na Wielkim Finale Eco Studio Electro-System w Warszawie!

Warto brać udział w konkursach i warto wygrywać!
Dnia 13 września klasa 8b wraz z nauczycielem geografii p.Marią Faliszewską i wychowawcą klasy p.Ewą Banaszczyk wzięła udział w Wielkim Finale Eco Studio w Warszawie.

Jako szkoła i klasa, która wygrała konkurs zbiórki elektrośmieci w naszej gminie ( a raczej w całym powiecie ) zostaliśmy zaproszeni na koncert dwóch wspaniałych wokalistek : współprowadzącej projekt -Saszan i Sary James.
Warto było posłuchać obu młodych artystów choć nie było łatwo, bo słońce mocno grzało przez szklaną kopułę. Po skończonym koncercie była szansa porozmawiać i zrobić sobie zdjęcia z gwiazdami popularnej aplikacji TikTok, między innymi dariuszrose i ariamartelle. Byliśmy szczęśliwie zaskoczeni, ponieważ nie mieliśmy bladego pojęcia, że pojawią się na evencie.

Podsumowując, bawiliśmy się świetnie mimo tego, że było strasznie gorąco.
Już czekamy na kolejną okazję wspólnego wyjazdu.