Powiatowy Przegląd Talentów „Nasze Talenty”

2 marca w Hali Widowiskowo – Sportowej CAIIS  odbył się Powiatowy Przegląd Talentów „Nasze Talenty”.  Szkołę Podstawową nr 4  reprezentowały trzy  uczennice. Dwie z nich zachwyciły niezwykłymi umiejętnościami wokalnymi – Kaja Maliszewska wykonując „List do matki” z repertuaru Wioletty Willas  oraz Maja Nojek śpiewając piosenkę „Wierna, odważna, prawa” z filmu „Mulan”. Karolina Gałajda  mistrzowsko zagrała na pianinie „Walca E- dur” Fryderyka Chopina”.

Na wystawie w hali można było podziwiać prace plastyczne wykonane przez następujące uczennice naszej szkoły: Aleksandrę Gajewską, Weronikę Połeć, Oliwię Kujawską, Gabrielę Załuską, Gabrielę Kłusek, Monikę Brzostowską, Maję Babulewicz, Alicję Mirż , Marcelinę Gwóżdź oraz Kingę Kaźmierczak. Warsztaty z quillingu poprowadziły pani Beata Bień , pani Justyna Żelewska oraz Lena Gajewska, Lena Pytlarczyk oraz Amelia Wawer.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i promowanie naszej szkoły w środowisku lokalnym!

Iwona Dobiesz