Spotkanie autorskie w Mediatece

W czwartek, 14 grudnia uczniowie klasy 3B wybrali się do Mediateki na spotkanie z autorką książek dla dzieci, a jednocześnie podróżniczką panią Agnieszką Mielech. To wspaniałe wydarzenie zorganizowane zostało przez Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki dzięki współpracy z Wydawnictwem Wilga.

Podczas spotkania pisarka przybliżyła czytelnikom przygody Emi i Tajnego Klubu Superdziewczyn, opowiedziała o swojej fascynującej pracy, omówiła proces powstania książek oraz zachęcała uczniów do  częstego sięgania po wartościowe dzieła literatury polskiej i światowej.

Pełne emocji spotkanie zakończyło się wpisywaniem dedykacji do zakupionych przez dzieci książek autorki. Z pewnością spotkanie z panią Agnieszką będzie zachętą do czytania, bo każdy chętniej sięga po książkę, której autora poznał osobiście.

Agnieszka Sierocińska