Spotkanie z Agnieszką Mielech, autorką serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Odliczamy do Świąt!

Dzień dobry! Wielka to dla nas radość, że Wydawnictwo Wilga i autorka serii „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn” wybrali naszą bibliotekę na miejsce świętowania dziesięciolecia serii oraz premiery świątecznego tomu „Wioska Świętego Mikołaja”. Na młodych czytelników i młode czytelniczki czeka mnóstwo atrakcji. Zapraszamy uczniów oraz uczennice z klas II-IV szkoły podstawowej oraz wszystkich zainteresowanych. Zapraszamy i prosimy o pomoc w promocji wydarzenia.

Zapisy klas szkolnych u Marii Zdrojewskiej: m.zdrojewska@biblioteka.grodzisk.pl

Marzycie o dalekich podróżach, poznawaniu świata i pragniecie poczuć świąteczny klimat?
Z okazji premiery najnowszego tomu serii „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Wioska Świętego Mikołaja” z cyklu „Dookoła świata” zapraszamy wszystkie dzieci na spotkanie autorskie z twórczynią serii Agnieszką Mielech! Wyruszymy w książkową podróż do Laponii i poznamy wszystkie świąteczne sekrety!
O książce:

Wskakujcie do sań wraz z Tajnym Klubem Superdziewczyn i ruszajcie do Rovaniemi w Laponii, by spotkać Świętego Mikołaja, elfy i renifery.

Czekają was zwiedzanie świątecznej wioski, przejażdżka psim zaprzęgiem, szaleństwo na skuterach śnieżnych i wizyta w warsztacie elfów. A do tego poszukiwanie zorzy polarnej! Kto wie, może nawet będziecie mieli swój udział w tajnej misji? Bo oto część listów, wysłanych do Mikołaja przez dzieci z całego świata, ginie w niewyjaśnionych okolicznościach…

Emi i jej paczka biorą sprawy w swoje ręce i rozpoczynają nową tajną misję, której stawką będzie uratowanie świąt i honoru Świętego Mikołaja!

O autorce:

Agnieszka Mielech – autorka serii, urodzona na Podlasiu, sercem obywatelka świata. Jest mamą, autorką książek i uczestniczką przestrzeni biznesowej w nieustannej podróży. Absolwentka polonistyki oraz podyplomowych studiów Literatura dla dzieci i młodzieży wobec wyzwań nowoczesności w Instytucie Literatury Polskiej UW, a także Marketingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim. Zawodowo związana z dystrybucją filmową. Mama Basi oraz pasjonatka literatury dziecięcej i podróży po Stanach Zjednoczonych.

Pisze od najmłodszych lat dla siebie i bliskich, a publikuje od 2013 roku. Nakładem wydawnictwa Wilga (Grupa Wydawnicza Foksal) ukazała się seria „Emi i Tajny Klub Superdziewczyn”, która zawiera już blisko trzydzieści książek, oraz dwa tomy powieści fantasy dla nastolatków „Jaga Czekolada i baszta tajemnic”.

Na spotkanie zapraszamy 14 grudnia, godz. 11:00
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki (sala koncertowa w Mediatece),
ul. 3 Maja 57

Zapisy klas szkolnych II-IV u Marii Zdrojewskiej m.zdrojewska@biblioteka.grodzisk.pl