Wyniki Konkursu Plastycznego

Z radością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu plastycznego, który skupił się na temacie Wielkiego Postu oraz radości płynącej ze Zmartwychwstania Jezusa. Nasi uczniowie, podzieleni na trzy kategorie wiekowe, wykazali się niezwykłą kreatywnością i zaangażowaniem, prezentując prace, które zrobiły duże wrażenie na komisji oceniającej.

Kategoria Wieku: Klasy I – III
W tej kategorii młodzi artyści tworzyli palmę wielkanocną, a oto laureaci:

1. miejsce: Weronika Rudawski (kl. 1c)
  2. miejsce: Miłosz Wiliński (kl. 3b)
  3. miejsce: Zofia Kosińska (kl. 3b)
    Wyróżnienia: Alicja Marszałek (kl. 1a) i Nikola Olejniczak (kl. 2a)

Kategoria Wieku: Klasy 4 – 6
Uczniowie w tej grupie wiekowej przedstawili Wielki Tydzień w formie lapbooka. Zwycięzcy to:

1. miejsce: Emilia Mirż (kl. 5c)
  2. miejsce: Zuzanna Bogobowicz (kl. 6c)
  3. miejsce: Wiktoria Dec (kl. 5b) i Kinga Dołężka (kl. 4b)
    Wyróżnienia: Weronika Połeć (kl. 6b) i Dominik Majewski (kl. 6c)

Kategoria Wieku: Klasy 7 – 8
W najstarszej kategorii wiekowej uczestnicy mieli za zadanie stworzenie makiety Grobu Pańskiego i Zmartwychwstałego Jezusa. W tej kategorii wyróżnił się:

Zwycięzca: Szymon Szewczak – Kuciński (kl. 7c)

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom za ich ciężką pracę i pomysłowość. Gratulacje dla zwycięzców! Nagrody zostaną wręczone podczas najbliższego apelu porządkowego.