Bezpieczne ferie – apel klas 1-3

W dniu 10 stycznia 2024r. klasy 2b i 2c przeprowadziły apel porządkowy dla swojej grupy wiekowej I-III, poświęcony bezpieczeństwu podczas ferii zimowych. Część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy 2b przypomniała dzieciom zasady bezpieczeństwa. Natomiast quiz, który klasa 2c przeprowadziła wśród widowni, pokazał, że nasze dzieci dobrze znają zasady gdzie i jak bawić się bezpiecznie oraz wiedzą, że nie można ufać obcym.

Podczas apelu zostały rozdane nagrody za konkursy w których brali uczniowie klas 1-3 tj. konkurs plastyczny „Jesienne klimaty w stylu Eko” (koordynatorzy Monika Pytlarczyk, Karolina Niewolska), konkurs plastyczny „Planetę szanuję, jedzenia nie marnuję” (koordynator Paulina Dywańska) Zwycięzcom gratulujemy!

Grażyna Kaczorowska, Mirosława Roman