Spotkanie z Tomaszem Krupą, autorem serii o Expertusiu!

W ramach Strefy Rodzica Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki zaprasza na spotkanie z Tomaszem Krupą, autorem serii książkowej o Expertusiu.
Czytanie książek dzieciom i czytanie książek przez dzieci to ważna czynność w rozwoju maluchów. Za pomocą ciekawych historii można przekazać mnóstwo wartościowej wiedzy i przez to zmienić ich nastawienie do życia.

Wydawnictwo Expertia traktuje to zadanie bardzo poważnie, dlatego znajdziesz tutaj książki, które wyjaśniają najmłodszym m.in., czym jest zarabianie, jak ważne jest oszczędzanie pieniędzy oraz uczą ich przydatnych umiejętności, takich jak budowanie nawyków lub nauka języków.

Nigdy nie jest zbyt wcześnie, aby pokazać Twojemu dziecku świat finansów i rozwoju osobistego. Jednak nie w taki sposób, jaki robią to w szkole, czyli za pomocą nudnej i trudnej do przełożenia na co dzień teorii. Te książki ujmują ten temat z zupełnie innej strony, dzięki czemu Twoje dziecko przyswaja nowe i ważne informacje podczas zabawy i rozmowy z Tobą i wręcz samo zaczyna interesować się tematem.

Ciekawe historie i przyjaźni bohaterowie prowadzą najmłodszych przez fascynujący świat rozwoju i finansów – w różnej jego formie. Rozwój finansowy i osobisty powinien iść też w parze z inteligencją emocjonalną, dlatego znajdziesz u nas także książki, które uczą empatii, samokontroli czy współpracy z innymi.

Tomasz Krupa

Na początku chciał zostać fizykiem. Skończył dwie uczelnie wyższe, a na swoim koncie ma też bycie leśnikiem, chroniącym piękną polską przyrodę.

Obecnie poświęca się pasji, jaką jest pisanie książek. Po swoich doświadczeniach zawodowych stwierdził, że jedną z najważniejszych umiejętności w życiu jest bycie zaradnym i przedsiębiorczym.

Brakowało mu odpowiednich książek, które uczyłyby dzieci takich postaw już od najmłodszych lat. Dlatego stworzył całą serię przygód i magicznych historii, które w zabawny i przystępny sposób wprowadzają młodych czytelników w tajniki inteligencji finansowej.

Zapraszamy 28 października (sobota), godz. 10:00
Biblioteka Główna (II p. Mediateki) przy ul. 3 Maja 57

Wstęp wolny!

Na spotkanie przyjdźcie razem z dziećmi!

Strefa Rodzica organizowana jest w ramach programu BLISKO.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.