Gala Finałowa Konkursu „Makieta Powstania Warszawskiego”

3 czerwca 2024 roku w Muzeum Historii Polski odbyła się Gala Finałowa Konkursu „Makieta Powstania Warszawskiego”.

I miejsce zajęli nasi uczniowie Kacper Ściechulski i Marcin Tępiński z klasy 7B, a ich koleżanka Ola Gajewska otrzymała Nagrodę Specjalną. Natomiast II miejsce zajęła Zuzia Bogobowicz z klasy 6c. Nasza szkoła była najliczniej reprezentowana w tym konkursie. W sumie wzięło w nim udział 9 osób. Wszystkie prace były na wysokim poziomie i nasza szkoła dostała pochwałę za tak liczną reprezentację. Pozostali otrzymali cenne nagrody za udział – Gabrysia Żelechowska 7B, Paweł Chyłek 6B, Stanisław Adamski, Karolina Siodłak i Kamil Wasiak z 6c .Nagrodzone pracy zostały podarowane muzeum, pozostałe będzie można obejrzeć w szkole po 10 czerwca w sali 2B. Ola Gajewska udzieliła wywiadu do pisma SuperExpress i radia RFM. Serdeczne gratulacje dla laureatów i pozostałych uczestników.

Małgorzata Młotkowska

Nagrodzone prace: