Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz w Pawilonie Kultury

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na wyczekiwane przez naszych czytelników i czytelniczki spotkanie z pisarką, Magdaleną Witkiewicz. Odbędzie się ono 7 grudnia od godz. 17:30 w Pawilonie Kultury. Serdecznie zapraszamy i prosimy o pomoc w promocji wydarzenia.

Spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz w Pawilonie Kultury!
Uwielbiana nie tylko przez kobiety autorka wszechstronna, pisząca dla młodszych i starszych czytelników, już w grudniu odwiedzi Grodzisk Mazowiecki!
Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki oraz Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, Grzegorz Benedykciński zapraszają na spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz. Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu Kwartalnik literacki, zainicjowanego w Pawilonie Kultury. W czasie spotkania czekać będzie na nasze czytelniczki i naszych czytelników słodka niespodzianka.

Magdalena Witkiewicz

Polska pisarka, autorka kilkunastu powieści mniej i bardziej poważnych dla dzieci oraz dorosłych. Ma na swoim koncie już 67 książek. W 2021 roku Magdalenę Witkiewicz nominowano do bestsellerów Empiku 2021 w kategorii audiobook za powieść “Wizjer”. Utwór został uznany za najlepszy kryminał tegoż roku w plebiscycie Złotego Kościeja.

Twórczość Magdaleny Witkiewicz jest skierowana tak naprawdę do wszystkich – od najstarszego do najmłodszego czytelnika. Oprócz literatury pięknej, autorka podjęła się również napisania książek z gatunku m.in. kryminał, sensacja czy też poradnik.

Na spotkanie zapraszamy 7 grudnia (czwartek), godz. 17:30

Pawilon Kultury (Filia nr 2) przy ul. Westfala 3

w Grodzisku Mazowieckim

Wstęp na spotkanie jest wolny!

Będzie to mikołajkowe spotkanie, poprzedzone warsztatami i wieloma innymi atrakcjami dla rodzin.

Wydarzenie organizowane w ramach Iceland Lichtenstein Norway grants.